hudebniny vilášek

KORG Pa4X Oriental 76

Skladem. Doručení do 3-4 dnů.
Zahrnuje záruku 24 měsíců
120
Klávesy/Profesionální keyboardy

101 720 Kč

84 066 Kč bez DPH
KOUPIT NA SPLÁTKY
Popis produktu

KORG Pa4X Oriental

Profesionální aranžér

Vyberte si hudebního partnera na hraní dokonalých orientálních vystoupení.

Profesionální aranžér Pa4X ORIENTAL je více než jen klávesový nástroj. Je vaší doprovodnou kapelou a hudebním režisérem. Ať jdete hrát jakoukoli hudbu, od západní po orientální - arabskou, perskou, tureckou - Pa4X ORIENTAL to zvládne.

Ideální na komponování, nahrávání a kombinované použití, intuitivní Pa4X ORIENTAL v rukách sólového klávesového hráče a baviče opravdu ožívá. A tak, jako nikde jinde, je v centru pozornosti hladká obsluha a špičkový zvuk klávesového nástroje. Za tímto účelem byl každý aspekt pokrokové série profesionálních aranžérů KORG revidovaný a vylepšený, čehož výsledkem je Pa4X ORIENTAL - nástroj bez konkurenta. Zcela nové zvukové jádro EDS-X (Enhanced Definition Synthesis - Expanded) nabízí neslýchaný realismus a velmi detailní zvuky. Exkluzivní technologie KORG DNC (Defined Nuance Control) produkuje velmi přesvědčivé sólové nástroje. Partnerství s Waves Audio a TC Helicon přináší nejmodernější audio procesing a vokální efekty. Orientální verze přichází s bonusovým balíčkem obsahujícím nejefektivnější dostupné hudební zdroje z prvotřídních knihoven Středního východu.

Pozvedněte KORG Pa4X na úroveň NEXT!

KORG s potěšením oznamuje Pa4X OS NEXT, nový operační systém pro Pa4X Professional Arranger.

Pa4X OS NEXT má nový svěží přístup k oceněnému aranžéři Pa4X, s novým luxusním tmavým a výrazným zobrazením, a novými technologickými zdokonaleními výkonných funkcí, aby poskytl krásný současný hudební materiál naší oceněné vlajkové lodi mezi aranžéry.

Jedná se o víc než o jednoduchou aktualizaci, je to jako úplně nový aranžér Pa série, protože OS zvedl ještě výš laťku toho, co profesionální aranžér dokáže. Proto mluvíme o svěžím přístupu, protože jsme hledali cestu, jak vytvořit pro hudebníky z celého světa ten nejvýkonnější aranžér.

Jako obvykle, Korg nabízí tento update operačního systému všem uživatelům zdarma. Od začátku našeho dobrodružství Pa-série jsme se vždy pokoušeli pomocí systémových aktualizací nabízet nové úžasné vlastnosti (zatímco některé jiné společnosti aktualizovaly dalším nástrojem). KORG Professional Arranger je navržen tak, aby rostl a lety zvyšoval svoji hodnotu.

Kromě zvyšujícího se výkonu ve volně dostupných aktualizacích softwaru chrání klávesové aranžéry Korg svou hodnotu čtením zvukových dat a stylů našich starších modelů. Když si myslíte, že je čas přejít na váš další aranžér, uděláte to se všemi vašimi zvuky, skladbami a styly.

S profesionálními aranžéry KORG je technologie ve službách hudby! Pa4X OS NEXT je dostupný od 7.3.2019.

Zde najdete, co je nového v této bezplatné aktualizaci systému Pa4X OS NEXT.

Nový tmavý GUI (Graphical User Interface)

Profesionální aranžéry KORG měli první dotykový displej, což vytvořilo mnohem snadnější a přirozenější interakci mezi nástrojem a hráčem. Od té doby hudebníci na celém světě oceňují výkon a uživatelskou přístupnost dotykového displeje. Pa4X OS NEXT to posunul na novou úroveň s ještě atraktivnějším a jednodušším použitím. Netřeba se učit zcela nový způsob práce, místo toho si můžete užívat náš pokročilý GUI.

Vývoj hlavní obrazovky Pa série v průběhu roků

S Pa4X OS NEXT nadále nabízíme totéž uspořádání elementů GUI, takže je najdete tam, kde je očekáváte, zatímco barevný kontrast posouvá relevantnější komponenty do popředí a statické elementy do pozadí, aby nerušily. Barevné odlišení je ještě zřetelnější, což vám pomůže usměrnit výkon Pa4X OS NEXT ve světě plném barev.

Přímé čtení uživatelských samplů z disku

Paměť uživatelských samplů je nyní více než trojnásobná! Můžete nahrát 1.5 GB uživatelských vzorků, ze kterých se stanou 3 GB při použití našeho rychlého kompresního algoritmu.

Lehké kopírování Keyboard setů

Nyní můžete kopírovat Keyboard Sety mezi styly a položkami SongBook pro jednodušší programování jiných skladeb a stylů.

Vylepšené sólové mono nástroje

Parametry Mono Legato a Portamento Time byly upraveny tak, aby byly monofonní sólové nástroje při hraní legato ještě realističtější. Jemným doladěním časování a natažení při spojování not hraje nyní zvuk hladší, takže je přitažlivější pro hráče a publikum. Přidali jsme několik nových zvuků na ukázku této nové vlastnosti.

Vylepšené organy

Elektrofonických varhany jsou v mnoha hudebních stylech velmi důležité a stránka Drawbars byla vyladěna tak, abyste se cítili jako při konzole klasického organu. A také jeho zvuk byl vylepšen tak, aby zněl ještě lépe!

Unifikované menu Record

Když stisknete Record, nyní si můžete vybrat co chcete nahrávat - nezávisle od aktuálního operačního módu. Nahrávejte styly, skladby, pady, vstupujte do Quick Record songu nebo Creator Bot stylu, a také nahrávejte vše do MP3 souboru: nyní si můžete rychle a snadno vybrat jakékoliv nahrávání.

Vylepšený Quick Record

Quick Record je rychlý způsob, jak vytvořit vaše vlastní skladby s doprovodem našich stylů. Nyní je mnohem přímočařejší vytvořit skladbu stejně jako na hlavní stránce s použitím jen několika indikátorů v mixu. Neztratíte kreativitu během nastavování parametrů.

Zapojte se!

Nyní je velmi jednoduché připojit malé klaviatury, mixážní pulty, perkusivní pady - celý katalog naší série kontrolérů KORG nano! Pouze je zapojte do portu USB HOST, vyberte MIDI Preset, a jste připraveni hrát s pad kontrolérem, druhou klaviaturou nebo dálkově ovládat váš zvuk.

Obecné vylepšení

Dále jsme přidali možnost najednou vybrat více položek Song Booku, zamknout vybrané Keyboard Sety, dálkově ovládat funkci Synchro Start / Stop přes MIDI, a samozřejmě jsme upevnili a vyladili výkon celého systému.

Pa4X operační systém v2.0

Operační systém v2.0 pro Pa4X přináší nové vzrušující možnosti, vylepšuje dosavadní funkce a zpřehledňuje uživatelské rozhraní. K tomu přidává nové zvuky a styly. Tato nová verze OS dělá nástroj snadněji hratelným a univerzálnějším.

Nové styly, zvuky a bicí sady

Přidány jsou mnohé nové styly v žánrech Pop, Ballad a Dance. Většina stávajících stylů byla revidována a vylepšená. Nové styly znějí velmi moderně. Dance styly jsou zvláště vhodné pro nové KAOSS FX.

Nové zvuky a bicí sady jsou většinou postaveny na nových samplech, včetně velmi expresivního Italian Grand Piana, několika majestátných chrámových varhan, velmi realistických saxofonů, akordeonů, bandoneon a nových syntezátorových Leads a Pads. Přidali jsme jednu další banku User Drum Kit s dalšími 128 paměťovými místy (spolu 256).

Editování stylů je nyní jednodušší, s vylepšeným testovacím módem a editovací stránky Mixer / FX jsou také dostupné v módě Style Record. Nyní můžete editovat styl, aniž byste museli přepínat mezi módy Style Play a Record. Také uvidíte přehled nahraných akordických variací na stránce Chord Variation.

KAOSS FX

Dříve nevídané KAOSS FX vám dávají kreativní způsob ovládání vaší hry. Od jemného morfingu mezi typy Variací a Drum kitů, detailního mixu mezi zvuky doprovodu, živého přetváření běžících rytmů, až po velmi radikální DJ efekty, páskové echa a arpeggia, můžete přidat ještě více živosti jakémukoliv stylu nebo MIDI songu s pomocí snadno ovladatelných kompozičních možností. Překročte hranice presetové hudby!

KAOSS FX jsou dostupné také při nahrávání MIDI nebo MP3 songu, takže vaše hra zůstane zachována.

Style Creator Bot, Chord function, Chords Sequencer

Style Creator Bot (dříve známý jako MIDI Song to Style Converter) nyní automaticky vytváří styly z MIDI Songu, přičemž také generuje Chord Sequence z akordů songu.

Funkce Detect Chord skenuje stopy MIDI skladby a hledá akordy, pak je uloží jako Chord eventy aby mohly být čteny na stránce Lyrics nebo Score. Toto se hodí na přidávání akordických značek do songu, který je nemá, nebo na úpravu akordických značek po provedení songu.

Také bylo vylepšeno přehrávání a nahrávání Chord Sequencer. Nyní se používá mnohem jednodušší a malý symbol ukazuje, zda je sekvence momentálně dostupná.

Keyboard Sety, aktualizované User a Direct banky

Split Point je nyní možné uložit pro každý Keyboard Set. To znamená, že máte různé Split pointy pro každý Keyboard Set vyvolaný z položek Style nebo SongBook, což umožňuje detailnější nastavení přirozeného rozsahu nástroje.

User a Direct banky můžete nyní přejmenovat, abyste měli více personalizovaný soubor vlastních stylů, Pad a Keyboard Setů. Vlastní názvy se zobrazí v oknech Selection a položky naleznete mnohem rychleji.

MIDI připojení

MIDI přenos je nyní možný i přes USB HOST porty (jako doplnění k USB DEVICE a MIDI portům). To umožňuje snadné připojení kontrolérů jako jsou digitální piana (například náš Havian 30), anebo KORG nano a micro série bez potřeby speciálních adaptérů.

Song Book

Song Book se stal intuitivnějším a přizpůsobivějším. Styly nebo songy mohou být nahrazeny stávajícími položkami Song Booku, abyste je mohli editovat, nebo použít jako výchozí šablony pro nové položky. Také můžete číst songy z externího Direct Song Booku, který rozšíří vaši interní databázi během hraní.

Další

Nastavení citlivosti mikrofonního audio vstupu je nyní snazší a přesnější díky detailnímu Mic Input metru.

Přídavné preference umožňují hru lépe přizpůsobit vašemu stylu, s více volbami pro Style To Keyboard Set Mode, MIDI IN Note Off Velocity a Video Interface Mode (nyní je uložen při vypnutí nástroje).

Tato aktualizace přináší pár menších oprav a vylepšení pro plynulejší obsluhu.

Aktualizaci Pa4X získáte na www.korg.com/us/support/download/product/0/516/

Vyberte si toho správného pomocníka, který vám pomůže dosáhnout špičkových hudebních výsledků.

KORG se už po dekády na hudebním poli plně věnuje vývoji inovativních technologií, což nejlépe dokladují jeho modely od legendárního Donca-matic až po celosvětově nejlepší hudební pracovní stanice současnosti. Vlajková loď značky, tedy model Pa4X Professional Arranger, pak v této tradici pokračuje a přináší řadu vylepšení v každém směru. Proto je také Pa4X Professional Arranger mnohem víc než jen keyboard. Je to vlastně kompletní kapela, kterou máte za zády, jsou to současně vaše doprovodné zpěvy nebo taky váš zvukový či efektový inženýr, zkrátka vše v jednom - a jsou vždy po ruce!

Pa4X je ideální nástroj pro komponování nebo nahrávání hudby, pod rukama hráče je to vskutku živoucí hudební organismus. A nikde jinde není špičkový zvuk a plynulé ovládání takovou prioritou jako tady. Skutečně každý detail byl u tohoto profesionálního arranger keyboardu přepracován a vylepšen, takže nový Pa4X nemá konkurenci. Zcela nový EDS-X (Enhanced Definition Synthesis - Expanded) zvukový engine nabídne nepřekonatelný realismus a neuvěřitelně detailní zvuky, využívaje k tomu masivní zásobu PCM dat, která je mimochodem 10 krát větší než u předchozích modelů. Exkluzivní technologie DNC (Defined Nuance Control) pak s dosud nebývalou přesností rozezvučí sólové nástroje. Výsledkem spolupráce se společnostmi Waves Audio a TC Helicon je bezchybné zpracování audio dat a profesionální vokální efekty. Plus tu samozřejmě najdete tuny nových zvuků, bicích sad anebo Stylů, které vám pomůžou realizovat se bez omezení v jakémkoliv hudebním žánru.

Doporučené produkty
KORG Pa700
37 100 Kč
KORG Pa4X-76
97 600 Kč
KORG Pa4X-76
97 600 Kč
KORG Pa700
37 100 Kč
KORG Pa300
16 390 Kč
Recenze
Nejsou zde žádné recenze.
Pro přidání recenze musíte být přihlášeni.

Vilasek CZ - music store

Hudební nástroje - zvuková a světelná technika

Kamenná prodejna se nachází v centru Opavy.

Vodní 6, 74601 Opava

Otevírací doba

  • PO 9-12 / 13-16
  • ÚT 9-12 / 13-16
  • ST 9-12 / 13-16
  • ČT 9-12 / 13-16
  • PÁ 9-12 / 13-16
  • SO ZAVŘENO
  • NE ZAVŘENO

Kontakt

E-MAIL: hn.vilasek@volny.cz

tel.: 553 626 064

Mobil: 724 24 34 30, 725 88 09 71